Ana sayfa    |     Hakkında    |    Dental Fotograf   |    Kurslar - seminerler  |      Sanat      |     İletişim        |      E-mail  
 

     |   Dental Fotograf    |     DENTAL FOTOGRAFÇILIK  kitap    | Kurslar - seminerler

Ömer Engin'le

MEDİKAL - DENTAL FOTOGRAF

Kursları    

 

 

Dental Fotografçılık hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Yayınlarda veya internet ortamında görüp özendiğiniz dental -medikal fotograflar nasıl çekilip hazırlanıyor. Hangi ekipman, nerede nasıl kullanılır. Uluslararası Dental - Medikal fotograf standartlarına göre nasıl çekim yapılır. "Photoshop" uygulamaları. Adım adım "Gülüş dizaynı" hazırlayabilmek için "Photoshop" teknikleri. Adım adım sunum nasıl hazırlanır. Seminer - konferans sunum teknikleri. Kısaca yapılan tedavi ve uygulamaların diğer kişi veya kişilere seminer, konferans , kitap, dergi veya internet ortamında doğru ve etkileyici şekilde aktarılabilmesi için gereken her şey. 

Öğrenmek istediklerinizi bire bir dikkatiniz dağılmadan uygulamalı olarak istediğiniz zaman diliminde yapabilirsiniz.

Kurs programlarımız özellikle Kişiye Özel olarak hazırlanmıştır. İsteğe bağlı grup olarak da kurs programları düzenlenmektedir.   ( İletişim )Kişiye Özel 
Temel Fotograf Kursu

(Teorik+pratik)

Süre 5 saat (aynı gün içinde)

Teoriyi Pratiğe Çevirin!

Fotografın temel öğelerini öğrenip aynı gün bilinçli fotograf çekmeye başlayacağınız hızlandırılmış bir kurs. (Teorik+pratik)

Bu kurs kimler için? : Temel ve teknik fotograf bilgisine ihtiyaç duyanlar.


Kişiye Özel
Dental veya Medikal Fotograf Kursu

(Teorik+pratik)

Süre 5 saat (aynı gün içinde)

Hangi ekipman, nerede nasıl kullanılır. Uluslararası Dental- Medikal fotograf standartlarına göre nasıl çekim yapılır. İntraoral-extraoral ve portre çekim teknikleri. Hatasız fotograflar için basit "Photoshop" uygulamaları. Püf noktaları ve merak ettikleriniz.

Bu kursun sonunda artık uluslararası kurallara uygun hatasız fotograf çekebileceksiniz. Küçük hataları kendiniz düzeltebileceksiz.

Bu kurs kimler için? : Temel fotograf bilgisine sahip diş hekimleri, hekimler, dental asistanlar


Kişiye Özel

Klinik, muayenehane veya laboratuvar ortamında stüdyo fotografçılığı

(Teorik+pratik)

Süre 5 saat (aynı gün içinde)

Klinik ortamında, organ, patolojik materyal vb. özel makro fotograf çekimleri ve ışık kullanımı. Klinik ortamında veya laboratuvar ortamında dental modellerin, ölçülerin, sabit - hareketli protezlerin fotograf çekimleri.

Bu kurs kimler için? : Temel fotograf bilgisine sahip diş hekimleri, hekimler, dental asistanlar, diş teknisyenleri


Kişiye Özel  "Photoshop"

(Teorik+pratik)

Süre 5 saat (aynı gün içinde)

Günümüzde dijital düzenleme, dijital fotografçılığın ayrılmaz bir parçasıdır. Medikal fotografçılık ve dental fotografçılık aynı zamanda belgesel fotografçılıktır. Bu nedenle yapılacak olan dijital müdahaleler çok sınırlıdır.

Bu kursta;  özellikle "Photoshop" dijital düzenleme programının özellikleri ve nerede, ne zaman ne kadar müdahale nasıl yapılmalıdır konusu işlenmektedir.

Bu kurs kimler için? : Temel fotograf bilgisine sahip diş hekimleri, hekimler, dental asistanlar, diş teknisyenleri.


Olgu fotografları
değerlendirme ve eleştirisi

Süre 1saat.

 

Olgu fotografları değerlendirme ve eleştiri oturumu, fotografları hakkında artısı ve eksisiyle  bir eleştiri isteyenler için.

Bir saatlik bu değerlendirme için istediğiniz kadar fotografınızı bize getirebilirsiniz.
Işık kullanımı, pozlama,kompozisyon,digital işleme veya sizin fotografçılığınızı geliştirmek için istediğiniz her şeyi tartışabiliriz.
 

İsterseniz internet üzerinden 20 adet fotografınızı bize yollayabilir her fotografınız için detaylı eleştiriyi e-posta ile aynı bedel karşılığında alabilirsiniz. Detaylar için irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Copyright © Ömer Engin 2000-2016 Tüm hakları saklıdır.

Görsel ve Yazılı Eserlerin İzinsiz Olarak Kısmen veya Tamamen Kopyalanması ve Kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına Göre Suçtur.
All Images and Text Published in www.omerengin.com are Copyright © Protected by The Author, All Rights Reserved. Use By Author Permission Only.
Son güncelleme: 10-09-2016 .